Телефон:

(066) 903-68-63

RUUA

Заправка картриджів Panasonic


Чому ми?
Якісно
Тільки якісний тонер.
Швидко
Термін виконання від 1 дня!
Повний сервіс
Від заправки та ремонту до поставки витратних матеріалів!
 

 

Необхідно якісно і оперативно виконати заправку картриджа Panasonic в Києві? Спеціалісти сервісного центру Citrin допоможуть у вирішенні цього питання. Досвід роботи та сучасне обладнання дозволять виконати дану послугу в найкоротші терміни для картриджа будь-якого ітіпа пристрої

  • лазерних принтерів
  • МФУ
  • кольорових принтерів

У випадки, коли необхідна перепрошивка, наші фахівці також виконувати дану опцію. У яких випадках необхідна розблокування картриджа Панасонік? Як правило в сучасних пристроях виробника заробляють на комплектуючих і коли картридж перестає друкувати потрібно купувати новий. Вихід з даної ситуації є і дуже економний.

Заправка картриджа Panasonic в Києві зі зняттям блокування буде відмінним рішенням за ціною і якістю виконання послуги. Персонал нашого сервісного центру виконає всі необхідні послуги щоб картридж прослужив ще тривалий час, на підтвердження того буде гарантія на роботу.

Як можна виконати заправку картриджа Panasonic своїми руками? Покрокових інструкцій більш ніж достатньо в інтернеті для різних моделей. Як показує практика, не маючи достатнього рівня кваліфікації в домашніх умовах можна не тільки привести в несправність сам картридж, але і принтер в цілому.

Настав той час, коли не потрібно віднімати у себе час на заправку картриджа Панасонік своїми руками. Є достатньо можливостей довірити цю справу фахівцям в Києві. За ціною це буде дуже навіть економно, враховуючи її заощаджений час. У разі необхідності виїзду майстра в офіс або на будинок, наш кур'єр забере картридж і доставить його в зазначений час.

Який принцип роботи? Наша схема роботи складається з наступних етапів:

  • Кур'єр забирає картридж в офісі або вдома
  • виконуємо діагностику
  • Видаляємо залишки старих чорнила
  • Виконуємо заправку новими оригінальними чорнилами
  • тестуємо
  • Кур'єр доставляє заправлений картридж
Заправка картриджів Panasonic: відповіді на найбільш поширені питання
Заправка картриджів Panasonic де замовити?

Заправка картриджів Panasonic в сервісному центрі Citrin за адресою Київ, вул. Оранжерейна 3

Заправка картриджів Panasonic яка вартість послуги?

Заправка картриджів Panasonic ціна в сервісному центрі Citrin від 400 грн. до 600 грн.