Ремонт принтерів

У більшості будинків, квартир та офісів є оргтехніка. Вона використовується для найрізноманітніших потреб: від друку схем та документів до друку фотографій. Але з часом обладнання може стати непридатним до експлуатації - як за активного, так і при рідкісному використанні. Ремонт принтерів - це послуга, що дозволяє отримати професійну допомогу у відновленні оргтехніки. Підбираючи сервісний центр, щоб реалізувати ремонт принтера, потрібно виявити максимальну уважність. Від вибору фірми залежить кілька факторів:

 • вартість ремонтних робіт;
 • можливість замовити послугу із виїздом майстра;
 • час, необхідний усунення неполадок;
 • якість послуги та інші аспекти.

Якщо ви бажаєте скористатися послугою в Києві - оптимальним вибором стане звернення до Citrin. У компанії працюють виключно професіонали, ремонт принтерів виконується за допомогою сучасних інструментів та якісних деталей.

ремонт принтерів

Найчастіші поломки та терміни ремонту

Умовно ремонт принтерів поділяють на кілька видів: косметичний, середній та капітальний. Класифікація залежить від складності поломки і кількості деталей, що вийшли з ладу. Вартість ремонту принтера залежить від:

 • Марки пристрою. Комплектуючі для принтерів від різних брендів мають різну вартість, тому ціна ремонту може змінюватися. Серед найпопулярніших марок: HP, Canon, Samsung, Panasonic та ін.
 • Труднощі поломки. Залежно від складності несправності, варіюється прайс на послугу. Для Києва середня ціна ремонту принтера становить 400-700 грн. За потреби повної заміни деталей ціна буде вищою.
 • Ціноутворення ремонтної компанії. Деякі фірми завищують свій прайс порівняно з конкурентами, що призводить до того, що клієнти їх значно переплачують. Звертайтеся лише до перевірених організацій.
 • Додаткові пропозиції. Багато організацій, у тому числі Citrin, пропонують можливість ремонту принтерів вдома або в офісі. Це усуває потребу кудись везти пристрій

Citrin виконує ремонт лазерних принтерів з використанням оригінальних деталей, також можливий ремонт струменевих принтерів з поломкою будь-якої складності. Ціна ремонту струменевого принтера зазвичай вища, але все ж таки в першу чергу вона залежить від описаних вище факторів.

ремонт принтерів київ

Етапи ремонту

Відремонтувати принтер – не так просто, як здається на перший погляд. Це дуже кропітке завдання, що вимагає професійного підходу та максимальної уважності до деталей. Один неправильний рух здатний звести всі старання нанівець і призвести до повної несправності принтера без відновлення. Ремонт принтерів складається з кількох ключових етапів:

 • Проведення діагностики. Коли ви приходите в сервісний центр або представник компанії, приїжджає до вас на будинок майстер проводить діагностику пристрою. Вона може тривати від 15 хвилин до кількох годин. Після завершення діагностики майстер може назвати орієнтовну ціну ремонту та причину поломки.
 • Узгодження умов. Майстер називає термін виконання робіт та вартість. Якщо вас все влаштує, то фахівець забирає прилад для виконання необхідних дій.
 • Безпосереднє усунення несправностей. За допомогою спеціальних інструментів майстер усуває несправність, проводить перевірку приладу та його профілактику.
 • Складання клієнту. Під час приймання роботи обов'язково перевірте пристрій, переконайтеся, що він працює належним чином. У разі наявності проблем – повідомте про це представника фірми.

Кожен етап ремонтних робіт має значення, тому важливо нічого не проґавити. Надійні організації завжди надають гарантію на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості послуги, що надається, і могли звернутися до фірми у разі виникнення повторних проблем.

ремонт лазерних принтерів

Переваги ремонту від Citrin

Компанія Citrin є однією з найнадійніших, адже тут можна замовити ремонт принтера. Фірма працює з поломками різної складності, виконує обслуговування принтерів різних типів та брендів. Серед переваг організації можна назвати:

 • професійний підхід до виконання завдань;
 • конкурентна вартість на послуги;
 • робота з будь-якими завданнями, незалежно від їхньої складності;
 • оперативне виконання ремонту;
 • використання виключно оригінальних та якісних деталей для ремонту;
 • надання гарантії.

Від професіоналізму та дбайливості компанії залежить подальша дієздатність принтера. Саме тому слід довіряти лише надійним фірмам для яких важлива думка клієнтів та збереження доброго імені.

Ремонт принтерів: відповіді на найбільш поширені питання
Ремонт принтерів де замовити?

Ремонт принтерів в сервісному центрі Citrin за адресою Київ, вул. Оранжерейна 3

Ремонт принтерів яка вартість послуги?

Ремонт принтерів ціна в сервісному центрі Citrin від 0 грн. до 480 грн.

Які способи оплати?

Оплатити за послугу Ремонт принтерів можна готівкою, а також за безготівковим розрахунком.

Яка гарантія на послуги?

Ремонт принтерів з гарантією, більш детально по телефону (044) 338-24-36

Ремонт принтерів цiна

Товар Цiна
Сброс памперса МФУ canon mg2440 350 грн.