Телефон:

(066) 903-68-63

RUUA

Ремонт принтерів


Чому ми?
Якісно
Тільки якісний тонер.
Швидко
Термін виконання від 1 дня!
Повний сервіс
Від заправки та ремонту до поставки витратних матеріалів!
 

 

Ремонт принтерів — це послуга, що дозволяє відновити працездатність обладнання шляхом заміни зламаних деталей та усунення вад, виконується кваліфікованими майстрами з використанням спеціальних інструментів. Підбираючи сервісний центр, щоб реалізувати ремонт принтера, потрібно виявити максимальну уважність. Від вибору фірми залежить кілька факторів:

 • вартість ремонтних робіт;
 • можливість замовити послугу із виїздом майстра;
 • час, необхідний усунення неполадок;
 • якість послуги та інші аспекти.

Якщо бажаєте скористатися послугою в Києві, оптимальним вибором стане звернення до сервісного центру Citrin. У компанії працюють виключно професіонали з високою кваліфікацією, послуга ремонту принтера виконується за допомогою сучасних інструментів та якісних деталей.

ремонт принтерів

Найчастіші поломки та терміни ремонту

Умовно ремонт принтерів поділяють кілька видів: легкий, середній і капітальний. Класифікація залежить від складності поломки і кількості деталей, що вийшли з ладу. Вартість ремонту принтера залежить від:

 • Марки пристрою. Комплектуючі для принтерів від різних брендів мають різну вартість, тому ціна ремонту може змінюватися. Серед найпопулярніших марок: HP, Canon, Samsung, Panasonic та ін.
 • Труднощі поломки. Залежно від складності несправності, варіюється прайс на послугу. Для Києва середня ціна ремонту принтера становить 400-700 грн. За потреби повної заміни деталей ціна буде вищою.
 • Ціноутворення ремонтної компанії. Деякі фірми завищують свій прайс порівняно з конкурентами, що призводить до того, що клієнти їх значно переплачують. Звертайтеся лише до перевірених організацій.
 • Додаткові пропозиції. Багато організацій, у тому числі Citrin, пропонують можливість ремонту принтерів вдома або в офісі. Це усуває потребу кудись везти пристрій

Сервісний центр Citrin виконує ремонт лазерних принтерів із використанням оригінальних деталей, також можливий ремонт струменевих принтерів із поломкою будь-якої складності. Ціна ремонту струминного принтера зазвичай вища, але все ж таки в першу чергу вона залежить від описаних вище факторів.

ремонт принтерів київ

Етапи ремонту принтера

Відремонтувати принтер не так просто, як здається на перший погляд. Це дуже кропітка задача, яка потребує професійного підходу та максимальної уважності до деталей. Один неправильний рух здатний звести всі старання нанівець і призвести до повної несправності принтера без відновлення. Ремонт принтера складається з кількох ключових етапів:

 • Проведення діагностики. Коли приходьте до сервісного центру чи представник компанії приїжджає додому, майстер проводить діагностику пристрою. Вона може зайняти від 15 хвилин до кількох годин. Після завершення діагностики майстер може назвати орієнтовну ціну ремонту та причину поломки.
 • Узгодження умов. Майстер називає термін виконання робіт та вартість. Якщо все влаштує, то фахівець забирає прилад для виконання необхідних дій.
 • Безпосереднє усунення несправностей. За допомогою спеціальних інструментів майстер усуває несправність, проводить перевірку приладу та його профілактику.
 • Видача клієнту. Під час приймання роботи обов'язково перевірте пристрій, переконайтеся, що він працює належним чином. У разі наявності проблем, повідомте майстра.

Кожен етап ремонтних робіт має значення, тому важливо нічого не проґавити. Завжди надається гарантія, щоб були впевнені як послуга, що надається, могли звернутися у разі виникнення повторних проблем.

ремонт лазерних принтерів

Переваги ремонту від Citrin

У сервісному центрі Citrin можна замовити ремонт принтера. Усунуть поломки різної складності, виконають обслуговування принтерів різних типів та брендів. Серед переваг організації можна назвати:

 • професійний підхід до виконання завдань;
 • конкурентна вартість на послуги;
 • робота з будь-якими завданнями, незалежно від їхньої складності;
 • оперативне виконання ремонту;
 • використання виключно оригінальних та якісних деталей для ремонту;
 • надання гарантії.

Від професіоналізму та дбайливості компанії залежить подальша дієздатність принтера. Саме тому слід довіряти лише надійним фірмам для яких важлива думка клієнтів та збереження доброго імені. Працюємо по всіх районах Києва: Голосіївський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом'янський, Шевченківський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський. Доставка по Київській області: Вишневе, Бровари, Біла Церква, Кагарлик, Васильків, Тараща, Тетіїв, Боярка, Богуслав, Обухів, Переяслав, Бориспіль, Вишгород, Миронівка, Буча, Ірпінь.

⚪ Ремонт принтерів Samsung: від 490 грн.
⚪ Ремонт принтерівв Canon: від 480 грн.
⚪ Ремонт принтерів Epson: від 490 грн.
⚪ Ремонт принтерів HP: від 500 грн.