ru ua

Ремонт принтерів

Наша компанія професійно займається ремонтом принтерів популярних моделей пристроїв. Виконуємо ремонт лазерного принтера не тільки в столиці України, а й в Харкові, в Одесі, а також у Дніпро. Ремонт лазерних принтерів - одна з основних послуг нашого центру, виконується кваліфікованими інженерами у нас в офісі, на професійному обладнанні з подальшим обов'язковим тестуванням. У випадках, коли ви заправили картридж Samsung або Xerox, але апарат все одно не дає друкувати - може знадобитися заміна програмного забезпечення в принтері - прошивка, що дозволить користуватися картриджами повторно або діагностика принтера для визначення несправності.

Ремонт принтерів лазерних і струменевих сервісним центром Київ

Неможливо уявити офіс без нових технологій і копіювальної техніки. В кожному офісі є комп'ютер, ноутбук, принтер лазерний або струменевий. Без цих пристроїв не можливо уявити роботу сучасного офісу і як інші пристрої вони також ламаються, тому сервісний центр Цетрин виконує ремонт принтерів лазерних і ремонт принтерів струменевих в Києві і по всій Україні.

Де в Києві відремонтувати принтер недорого? Звичайно можливо зробити ремонт принтерів своїми руками, а краще довірити це сервісної служби, іншими словами службі сервісу яка знаходитися в районі метро Дорогожичі, Шулявка недалеко від Караваєвих дач, Політех (КПІ), Святошино, Нивки, Академмістечко, Позняки, Харківський, Дарниця, Чернігівська , Центр, Теремки.

Ремонт принтерів ціна недорого на послуги майстра

Компанія Citrin спеціалізується в сфері ремонту принтерів:

  • canon
  • epson
  • hp
  • samsung
  • brother
  • xerox
  • panasonic
  • dell
  • gestetner
  • ricoh

Центр ремонту принтерів існує для того щоб полегшити життя клієнта і безперебійної роботи офісу на лівому або правому березі Києва. Полагодити принтер або якщо потрібна заправка картриджів для принтера компанія citrin може виконати дані послуги в найкоротші терміни.

Виклик майстра для ремонту принтерів

У вас не виникне труднощів з ремонтом принтерів будь-якої складності. Достатньо зателефонувати за номером телефону (044) 338-24-36 і наші фахівці відремонтують струменевий або лазерний принтер. Ваше замовлення в сервісній службі в найкоротші терміни візьмуть в роботу. А також проконсультують по ремонту принтерів.

У сервісному центрі Citrin діє система знижок по ремонту принтерів для корпоративних клієнтів і компаній, а також з виїздом в офіс. Можливий виклик майстра для обслуговування принтера. Здійснюємо ремонт за договором в Києві, а так по всій Україні. Для постійних клієнтів діє безкоштовна доставка і діагностика по ремонту принтерів, а також ремонт ноутбуків. Нашим постійним клієнтом можна стати звернувшись всього лише другий раз.

Центр ремонту принтерів Citrin має великий досвід в сфері ремонту та обслуговування принтерів великих корпорацій. Інженери сервісного центру надають послугу технічного обслуговування лазерних принтерів hp, canon, epson, samsung, xerox, panasonic.

Передзвоніть мені