Заправка картриджів HP

Необхідність багато друкувати виникає не тільки у студентів, також у офісних співробітників, в домашніх умовах. Зручність роздрукувати потрібний документ на принтері hp стало невід'ємною частиною нашого життя. Однак коли потрібно роздрукувати що небудь, і в принтері закінчилася фарба, необхідно звернутися до фахівця. Один з варіантів купити новий картридж не завжди буде економічним, краще замовити заправку картриджів hp в спеціалізованому сервісному центрі.

Де в Києві заправити картридж hp?

Спеціалісти сервісного центру Цитрин в Києві виконають заправку картриджа hp новим тонером високої якості. Однозначно процес заправки буде починатися з очищення від залишків старого чорнило. Саме дотримання всіх етапів заправки дозволить отримати високу якість друку, без зайвих смуг. Не залежно в якому районі в Києві перебувати клієнт, кур'єрська служба організовує доставку, для цього потрібно всього лише оформити заявку через корзину або по телефону. У зручний час кур'єр приїде додому або в офіс

Як не платити за новий картридж hewlett packard? З послугою заправки від нашого сервісного центру, не потрібно буде платити виробнику за новий картридж для пристрою. Вже давно не секрет що вигода від заправки картриджа hp в Києві суттєва, так як стоїть на багато дешевше покупки нового. Гарна можливість економії бюджету. Наші фахівці не виконують послуги на виїзді, тому викликати майстра додому або в офіс не вийти. По завершенню всіх робіт заправлений картридж буде друкувати не гірше нового. У випадки поломки - проводимо діагностику і відновлення для подальшої безперебійної друку у великих кількостях. Ціни завжди недорого - сервіс завжди на висоті.

Заправка картриджів HP: відповіді на найбільш поширені питання
Заправка картриджів HP де замовити?

Заправка картриджів HP в сервісному центрі Citrin за адресою Київ, вул. Оранжерейна 3

Заправка картриджів HP яка вартість послуги?

Заправка картриджів HP ціна в сервісному центрі Citrin від 125 грн. до 522 грн.

Які способи оплати?

Оплатити за послугу Заправка картриджів HP можна готівкою, а також за безготівковим розрахунком.

Яка гарантія на послуги?

Заправка картриджів HP з гарантією, більш детально по телефону (044) 338-24-36

Заправка картриджів HP цiна

Товар Цiна
Заправка картриджа CF283A (83A) HP LaserJet Pro M125, Pro M127, Pro M201, Pro M202, Pro M225 MFP 125 грн.
Заправка картриджа HP CE278A (78A) 125 грн.
Заправка картриджа HP CF218A (18A) 125 грн.
Заправка картриджа HP CF230A (30A) 125 грн.
Заправка картриджа HP Q2612A (12A) 125 грн.