Телефон:

(066) 903-68-63

RUUA
Баннер2
Баннер2
Чому ми?
Якісно
Тільки якісний тонер.
Швидко
Термін виконання від 1 дня!
Повний сервіс
Від заправки та ремонту до поставки витратних матеріалів!
 

 

Сервісний центр Цинтрин

Сервісний центр Citrin цінує кожного клієнта, тому найбільшу увагу приділяємо якості виконаних робіт з ремонту принтерів і заправці картриджів. З цією метою для роботи в компанії були відібрані кращі фахівці, які мають досить теоретичних знань і практичних навичок. Приємним бонусом до якісно проведеної роботи стануть ввічливість і пунктуальність наших співробітників: безкоштовна консультація, доставка по Києву, повна діагностика, усунення неполадок будь-якої складності!

Варто зазначити, що при високому рівні ремонтних робіт ціни послуги в сервісному центрі залишаються прийнятними. Постійно тішимо наших клієнтів короткими термінами виконання роботи, тому що розуміємо труднощі, які можуть виникати без принтера під рукою.

Ви вже заздрите нашим клієнтам? В такому випадку просто станьте одним з них! Центральний офіс Сервісного центру Цитрин розташований в Києві і доступний для жителів лівого і правого берега. Наші кур'єри виїдуть в будь-який район міста, метро Дорогожичі, Шулявка, КПІ, Політехнічний інститут (Політех), Караваєві Дачі, Святошино, Нивки, Академмістечко, Позняки, Харківський, Дарниця, Чернігівська, Центр, Теремки.

Якісний ремонт оргтехніки, принтерів, БФП, комп'ютерної техніки з гарантією. Якість і швидкість виконання послуг підтверджені великою кількістю позитивних відгуків клієнтів. Можлива послуга термінового ремонту. Безкоштовна доставка кур'єром по Києву.

Як відбувається порядок ремонту в сервісному центрі?

  • доставляємо оргтехніку в сервісний центр
  • виконуємо безкоштовну діагностику в найкоротші терміни
  • визначаємо причину поломки і усуваємо її
  • доставляємо відремонтовану техніку назад

Гарантовані знижки для постійних клієнтів. Постійні акції на послуги роблять ціни в сервісному центрі Цитрин - максимально доступними. Можливий будь-який спосіб оплати - готівковий і безготівковий розрахунок.