Телефон:

(066) 903-68-63

RUUA

Картриджі для принтерів Samsung


Картридж Xerox 106R01374 (Phaser 3250) (I категорії)
2300 грн.
Немає в наявності
Чому ми?
Якісно
Тільки якісний тонер.
Швидко
Термін виконання від 1 дня!
Повний сервіс
Від заправки та ремонту до поставки витратних матеріалів!
 

 

Картриджі для принтерів Samsung – це єдиний витратний елемент, який періодично потрібно змінювати у міру здійснення друку. Залежно від моделі принтера одного картриджа вистачає на 500-1500 аркушів формату А4.

Які картриджі можна придбати?

Можна придбати Картриджі для принтерів Samsung трьох типів:

  • Оригінальні – це картридж Samsung, який виготовлений на тому самому заводі, де і принтер. Він має ідеальну сумісність із обладнанням. Також оригінальні моделі мають і гарантію якості від виробника – при виявленні будь-якої несправності, ви зможете звернутися до спеціалізованого сервісного центру. Якість друку у оригіналу вища, ніж у всіх інших картриджів. Мінус при цьому один – найвища вартість.
  • Альтернативні (сумісні) – це вироби з інших виробників. Вони дешевші, але сумісні з обладнанням Samsung. Мінуси – трохи нижче за якість самого картриджа та друку. Також на аналогові моделі далеко не завжди є гарантія.
  • Відновлені. Це картридж Samsung, який пройшов весь цикл роботи, кілька разів заправлявся і почав друкувати набагато гірше. Потім його відновили (провели повне чищення та необхідне обслуговування), та виставили на продаж. Як правило, це оригінальні варіанти, але зустрічаються і відновлені аналоги – вони ще дешевші.

Що врахувати при покупці?

Купуючи картридж Samsung, важливо грамотно вибрати модель, тому що до різних принтерів необхідні різні витратні матеріали. Також у деяких випадках можна вибрати моделі картриджів із підвищеним ресурсом. Наприклад, замість 1000 копій одна заправка дозволить виконати 5000 копій – такий варіант вигідний, якщо ви користуєтесь технікою щодня та у великих обсягах. Також, вирішивши купити новий картридж, уточніть у менеджера, чи можлива його заправка – не всі багаторазові пристрої.

Сервісний центр Citrin – великий вибір картриджів Samsung на різні типи пристроїв. Тут є справедлива ціна. Доставка можлива не лише у Києві, а й у всі інші населені пункти України. Менеджери уважно вислухають та проконсультують – допоможуть зробити оптимальний вибір пристрою та оформлять замовлення. Оплата можлива готівкою та безготівковими способами.

Доставляємо картриджі Samsung у міста: Запоріжжя, Рівне, Херсон, Кропивницький, Кам'янець-Подільський, Житомир, Черкаси, Умань, Прилуки, Львів, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Хмельницький, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Одеса, Полтава, Харків, Вінниця , Ужгород, Кривий Ріг, Дніпро, Чернігів, Миколаїв, Суми