ru ua

Прошивка принтерів

У власників лазерних принтерів дуже часто виникає питання. Як зробити так, щоб картридж можна було використовувати багаторазово? Рішення буде послуга по прошивці принтерів фахівцями в сервісному центрі Цитрин.

Причиною появи послуги прошивки принтерів стала наявність лазерних пристроїв з одноразовими картриджами для використання. Більшість виробників заробляє на продажу витратних матеріалів, включаючи картриджі. Для користувачів це не дуже зручно, ще й ціна зміни картриджа істотно перевищує номінальну вартість заправки. Легко можна знайти потрібну модель картриджа і подивитися, що вартість буде, як половина ціни принтера. Що ж робити в такому випадки? Рішенням буде зняття блокування картриджа для можливості заправити тонером.

Така послуга називається прошивка принтера - за допомогою програмного забезпечення знімається блокування відстеження роботи пристрою. Звертаємо увагу при замовленні прошивки, знімається офіційна гарантія виробника.

Якщо дивитися з боку економії на самостійній заправці - перепрограмування буде вигідним рішенням. У чому полягає економія від послуги? Перещеплення дозволить зробити доступним картридж для багаторазової заправки. А саме обнулити лічильник за рахунок оновлення програмного забезпечення. Послуга перепрошивки необхідна тільки один раз для принтера на весь період використання.

Більше інформації про прошивку принтера

  • У пристроях БФП Xerox Samsung HP і Canon встановлені чіпи налаштовані на інформування про заміну картриджа по закінченню ресурсу друку. У таких випадках виконується росчіповка.
  • За допомогою перепрошивки знімається блокування і можливість вважати кількість аркушів друку. На якість друку це ніяк не вплине
  • Істотна економія, так як перепрошивка принтера дозволить заправляти картридж. Вартість заправки в 10 разів менше ніж новий картридж
  • Принтер втратить свою гарантію, проте це ніяк не погіршить його працездатність. Економія коштів набагато перевищує вартість ремонту <р2> Замовити прошивку принтера БФП в Києві

Як зробити щоб тонер можна було заправляти багаторазово? Ця проблема вирішується спеціальної програмної, так званої, "fix" прошивкою. Прошивку принтера необхідно виконати один раз. На перший погляд може здатися, що складного в цьому нічого немає, проте краще довірити зняття блокування фахівцям. У чому особливість прошивки принтера? Сучасні пристрої оснащені захистом, що не дозволяє повторно заправляти картридж. Щоб заправлений картридж знову працював в такому пристрої, необхідна зміна чіпа, у вільному продажі знайти його не вийти. Залишається варіант покупки нового картриджа ціна на який спричинить великі витрати. Коли потрібно заощадити і зробити можливість заправки картриджа - перепрошивати принтер.

Послуга складається з декількох етапів

  • Друк звіту з версією конфігурації і програми. Коли присутній F можете бути впевнені, що вже пристрій прошито
  • Виходячи з моделі і серійного номера підбираємо прошивку
  • Завантажує програмного забезпечення в пристрій
  • Від'єднати чіп від картриджа і сформувати звіт про стан
  • Повірити версію нової прошивки

Можливий варіант перепрошивки без розбирання за допомогою підключення до комп'ютера. Наприклад, деякі принтери Samsung перепрошиваються повністю за допомогою підключення через кабель USB. Головне завдання визначити CRUM (серійний номер чіпів) виходячи з цього підібрати потрібну прошивку, не завжди виходить вирішити задачу за допомогою універсальної програми.

Некомпетентне втручання в програмне забезпечення принтера може викликати негативні наслідки і вивести з ладу плату форматора. Виконувати розблокування принтера через скидання програмний або механічний повинен виконувати професіонал з досвідом роботи. Така послуга вимагає наявності спеціального обладнання і достатнього рівня кваліфікації

Після прошивки принтера (багатофункціонального пристрою) чіп у картриджі заклеюється або взагалі витягується. Друкувати тепер можна без нього. Ви отримуєте багаторазовий картридж. Якщо прошивки немає, то в деяких випадках є можливість перепрограмувати чіп картриджа або змінити його на новий. Такі дії значно дешевше ніж покупка нового картриджа для принтера.

Не радимо перепрошивати принтер або БФП Samsung, Xerox, Dell в домашніх умовах, так як некоректно прошитий принтер, БФП повністю стає непрацездатним і відновленню не підлягає! Здійснити прошивку принтера або мультифункціональний пристрій можна в нашому сервісі в Києві за адресою, вказаною на сайті. Проконсультуватися з приводу моделі і можливості прошивки будь-якого принтера Ви можете по телефону

Передзвоніть мені