Телефон:

(066) 903-68-63

RUUA

Картриджі для принтерів Xerox


Чому ми?
Якісно
Тільки якісний тонер.
Швидко
Термін виконання від 1 дня!
Повний сервіс
Від заправки та ремонту до поставки витратних матеріалів!
 

 

Один з найперших і найпопулярніших брендів друкарської техніки – це Xerox. Принтери даного виробника широко використовуються в офісах, навчальних закладах, державних структурах, а також інших закладах і в приватних будинках, квартирах. Принтери бренду відрізняються гарною якістю та надійністю. Картриджі для принтерів Xerox – це витратний матеріал, необхідний для друку. Картриджі можна заправляти (за винятком декількох моделей), продовжуючи їх термін служби, або ж купувати нові.

Як вибрати картридж Xerox?

Є три основні варіанти: оригінальні, аналогові та відновлені. Всі вони мають свої плюси та мінуси, при виборі важливо враховувати поставлене завдання та доступний бюджет:

  • Картриджі для принтерів Xerox оригінальні – це найдорожчий, але й найнадійніший варіант. Це розхідник, який виробляється на офіційному заводі Xerox, відповідає всім технічним вимогам, має максимально високу якість. Такі картриджі можуть прослужити кілька циклів заправки, точна кількість яких залежить від багатьох факторів. У середньому це 5-10 циклів.
  • Аналоговий картридж Xerox – це майже копія оригіналу, але з деякими нюансами. По-перше, на нього майже ніколи немає фірмової гарантії. По-друге, робиться такий картридж на сторонніх ресурсах. Відповідно, важливо грамотно перевіряти сумісність обладнання, щоб не допустити прикру помилку. Якість друку від оригіналу майже нічим не відрізняється, але часто такі пристрої здатні витримати менше циклів заправки. Вартість аналогів у 2-3, а іноді й більше разів менша, ніж ціна оригінального варіанту.
  • Відновлені. Це можуть бути і оригінальні, і аналогові варіанти. Картриджі, які були у тривалому використанні та пройшли кілька циклів заправки, були відновлені фахівцями. Вони підготовлені до «нового життя». Такий картридж Xerox буде дешевшим, але ризик отримати недовговічний варіант із нетривалим терміном експлуатації завжди залишається.

Купуйте надійно, вигідно та впевнено

На всі моделі лазерних принтерів Xerox можна знайти нові та б/в картриджі. При виборі уточнюйте у менеджера сумісність пристрою, а також звертайте увагу, щоб картридж Ксерокс був без видимих дефектів. Можна купити будь-які моделі картриджів у сервісному центрі Citrin – порадує ціна та комфортна співпраця.