ru ua

Заправка картриджів

У період великої популярності друкованих пристроїв, все більше людей почало звертатися за їх обслуговуванням. Не залежно це комерційна організація або приватний користувач, кожен бажає заощадити на витратах по обслуговуванню принтерів. Коли закінчується тонер щоразу купувати новий картридж чималі витрати.

Як економити на обслуговуванні принтера?

Для того щоб не купувати новий картридж існує послуга заправки картриджів для лазерних принтерів. Хороший спосіб за недорогою ціною отримати теж, саме якість друку. Тому для власників принтерів існує вибір, коли закінчується тонер:

 • купити новий картридж
 • заправити оригінальний картридж

У чому переваги заправки картриджа тонером? Якщо подивитися на вартість нових оригінальних картриджів, то можна побачити, що вона становить більше половини ціни принтера. У таких випадках хочеться заощадити свій бюджет, і знайти більш оптимальне рішення. Правильним рішенням буде заправка картриджів в Києві у фахівців - сервісного центру Цитрин. Такий варіант дозволить відновити безперебійну роботу принтера.

Як показує практика, клієнти не завжди відразу звертатися в сервісний центр за послугою. Деякі шукають дешевші аналоги оригінальних картриджів, а деякі намагаються виконати роботу своїми руками. Чому це не рекомендують робити фахівці? Виконуючи ці дії самостійно, або купуючи неоригінальні картриджі, користувач має великий ризик вивести з робочого стану сам принтер і тоді вартість ремонту буде значно вищою за ціну заправки або зовсім доведеться міняти устрій. Так як сам процес досить складний і його повинен виконувати фахівець з досвідом роботи.

Заправка картриджів в Києві з гарантією

Кожен завжди хоче заробити. Не виключенням цього будуть і виробники лазерних принтерів, бажаючи більше заробляти на витратних матеріалах. Переглянувши ціни на оригінальні картриджі в інтернет магазинах, можна зробити висновок, що їх вартість становить половину. При цьому послуга може стояти в 10 разів менша за ціну оригінального пристрою. Що таке послуга заправки картриджів? В першу чергу це хороша альтернатива покупки нового пристрою, а по-друге швидкий спосіб отримати таку ж якість друку за значно меншу ціну.

В інтернеті представлено багато матеріалів, як своїми руками все зробити, і на прикладі відео можна побачити, як це зробити самостійно. З боку буде думка, що це досить простий процес. Однак не завжди виходить зробити це правильно самому і він не буде працювати. Багато користувачів забувають почистити картридж від залишків, видалити оброблений тонер, просто засипають новий порошок і на цьому завершують процес. В результаті виходять плями під час друку, смужки, утворюється фон.

Як відбувається якісна заправка?

Основна мета надати теж якість друку, що було до цього. Як виходить якісно виконувати таку послугу? Прописаних правил немає, самі виробники не особливо вітають дану послугу. Однак досвід роботи допоміг сформувати основні етапи, виконання яких дозволяє, гарантує високу якість заправки картриджа в сервісному центрі.

Послідовність дій складається з наступних етапів:

 • діагностика і пробна друк тестової сторінки
 • розбирання картриджі без пошкоджень
 • очищення від відпрацьованого тонера
 • очищення фотобарабана, леза дозування, ракеля
 • наповнення картриджа тонером
 • мастило, перевірка та збирання картриджа.
 • на останньому етапі виконується друк тестової сторінки та якщо все нормально можна стверджувати, що все зроблено правильно.
 • відновлення картриджа за потребою

В ході друку більшість деталей піддаються зносу і уникнути цього не вийде. Серед найбільш распатроненних проблем можна виділити появу Зарубін на лезі дозування, поява борозен на валу переносу заряду, стирання поверхні фотобарабана. Як показує практика, дефекти в роботи можуть з'явитися через чотири заправки, причина тому - вичерпався ресурс деталей. Залежно від моделі та виробника цей період може бути різним, але всіх він настає.

У таких випадках і виконують відновлення - ремонт і заправку картриджа. Як зрозуміти несправності картриджа лазерного принтера? Симптоми у всіх пристроїв однакові, визначити їх можна навіть не володіючи спеціальними знаннями. А саме:

 • поява смуг при друку
 • поява точок на аркуші
 • освіту темного фону
 • розпливчасті зображення
 • блідий друк
 • висипається тонер з картриджа
 • з картриджа сиплеться тонер;
 • по краю листа принтер починає мазати

Відновлення картриджа для принтера є цілий комплекс робіт. На початковому тапе проводитися діагностика для визначення несправності, розбирання, чистка, усунення несправності. Тільки після усунення несправності виконується заправка картриджа тонером. Переваги відновлення полягає в можливості за недорого, отримати якість друку не гірше ніж було. Після виконаних робіт сервісний центр надає гарантію

Заправити картридж будинку або в сервісному центрі?

Серед великого числа власників лазерних принтерів більшість воліють засипати тонер будинку: самостійно або з виїздом майстра додому. У чому недолік такого вибору? На перший погляд може здатися, що дешевше заправити самому, хоча економія не така й значна. При цьому виконуючи заправку своїми руками, тонер може потрапляти в повітря, а потім і на одяг, в очі, в легені. Однозначно - економія на здоров'я це вибір особисто кожного. Протипоказано виконувати заправку картриджа без спеціального одягу, рукавичок, окулярів, респіратора. Наші фахівці також не роблять послугу з виїздом на будинок - з тієї ж причини шкоди здоров'ю. У сервісному центрі спеціально зраділі лабораторії для засипки тонера без шкоди здоров'ю. Не піддавайтеся ризику, економити пару десятків гривень - звертайтеся до фахівців.

Заправка картриджів недорого за ціною

Уже давно не скласти проблем, заправити картридж в Києві не залежно від району. Різниця в наданні послуг полягає в якості і відповідно ціною. Чому недорого і якісно в нашому сервісному центрі? Наша команда це прямі виконавці, ми не є посередниками, більшість замовляє послугу саме через нас. Через великих обсягів отримуємо хороші знижки на витратні матеріали, тим самим знижуючи вартість послуг. Завдяки постійному потоку клієнтів, наш сервісний центр може дозволити висококваліфікованих фахівців. Робота виконується з використанням тільки сучасного обладнання. Завдяки збігу всіх цих факторів у нас виходить надавати послуги якісно за доступною ціною. Можна самостійно переконатися в цьому - звернувшись до нас!

Чому важливо зробити якісно? Для цього потрібно розуміти основні моменти самого процесу. Зі свого досвіду надаємо основні складові:

 • Кваліфікований фахівець з великим досвідом роботи
 • Якісний матеріал, а саме тонер і сучасне обладнання

результаті і виходить повністю заправлений картридж з нормальною печаткою. Ми настільки впевнені в якості, що завжди надаємо гарантію. Важливо по завершенню перевірити як друкує, в такому випадки не обійтися без власних принтерів різних моделей

За персонал сервісного центру можна сказати одне - фахівці з великим досвідом роботи. Саме такий підхід до персоналу допомагає уникати проблем з картриджами.

Чи не ставимо собі за мету економити на витратних матеріалах. Виконуємо закупівлю тільки у перевірених виробників, в якості яких повністю впевнені. Чи не проводимо експериментів, щоб зробити дешевше.

Варто звернути увагу, що у нас можна заправити багато моделей ексклюзивних картриджів лазерних принтерів, іноді дуже складно знайти такий сервісний центр в Києві. Наша команда по праву займає лідируючі позиції в цій сфері протягом останніх років.

Скільки це займає часу? Для прикладу, коли привезли картридж самостійно - все займе за часом не більше 15 хвилин, якщо потрібно буде відновити картридж - це ще 20 хвилин. Коли виникає необхідність замовити заправку картриджів з доставкою - терміни виконання замовлення будуть становити не більше доби зі зворотним доставкою. Термін виконання може збільшитися в випадки ексклюзивних моделей з нестандартними витратними матеріалами. Для зручності клієнтів оплату можна здійснити готівкою і за безготівковим розрахунком. Замовити заправку картриджів з доставкою по Києву в сервісному центрі цитрин.

Які гарантії отримує клієнт? Для нас дуже важлива репутація і позитивні відгуки, тому завжди надаємо гарантії на послуги.

 • буде використаний лише якісний тонер
 • кількість надрукованих аркушів буде не менше, ніж до цього
 • повна відсутність дефектів друку
 • картридж буде друкувати без дефектів у вигляді смуг, точок і т.д .;

Що робити якщо виникли несправності? Наші фахівці усувати будь-яку проблему, пов'язану з картриджем. Для цього потрібно зберегти чек про оплату і подбати про наявність пломб сервісного центру. Завжди йдемо на зустріч клієнтів і постійно покращуємо якість сервісу

Як відбувається заправка картриджів в сервісному центрі

 • залишаєте заявку через сайт або по телефону
 • до вас приїжджає кур'єр за картриджем
 • після доставки в наш сервісний центр, проводимо діагностику
 • далі проводиться засипка тонера
 • тестування картриджа
 • упаковка в спеціальну светонепронікающую упаковку (для того щоб уникнути засвічування фотобарабана)

Виконуємо доставку по всіх районах Києва і метро

Передзвоніть мені