Заправка картриджів

Заправка картриджів - це послуга очищення картриджа лазерного принтера від відпрацьованого тонера та заповнення картриджа новим тонером для багаторазового використання, друку. Будь-якого принтера рано чи пізно потрібно заправка картриджа, тобто поповнення запасів тонера в механізмі пристрою. Для коректної роботи техніки і щоб уникнути неприємних ситуацій з повним витратою фарби в невідповідний момент, заправка картриджів повинна відбуватися вчасно. Зараз подібні послуги надаються швидко і якісно.

Картридж являє собою ємність з барвником для принтера або МФУ (багатофункціональний пристрій). Відмінності за технологією друку:

 • заправка струменевих картриджів завжди здійснюється за допомогою рідких чорно-білих чорнила;
 • заправка лазерних картриджів - порошком або тонером; в основі тонера лежить полімер типу воску і окис металу на поверхні. Порошок наноситься на папір під пресом і високою температурою. Бувають ч / б, кольорові.

Заправка картриджів лазерного принтера здійснюється через розділені по квітам секції. У більшості моделей є два з'єднаних штифтами відділення. Також присутній відсік з відпрацьованою фарбою. Він складається з фотовал, вала з первинним зарядом, ракеля (поліуретанова пластина, що очищає фотовал) і очищає леза.

Заправка картриджів

Вміст лазерного картриджа:

 • магнітний вал (гумовий або алюмінієвий; негативно заряджений, притягує тонер);
 • резервуар для тонера (найчастіше змішує порошок);
 • пластина для ущільнення - лезо посеред першого і другого;
 • дозирующая пластина - лезо з металу, еластичне, для регулювання кількості подаваного тонера.

Вміст картриджа в струменевому принтері:

 • чорнильні відсіки;
 • чорнильниці;
 • кришки;
 • абсорбуюча губка;
 • повітряний мішок (кілька);
 • подобу мікросхеми для керування механізмом друку (не скрізь).

У кришці присутні отвори для підтримки тиску в пристрої в межах норми. Там же вказуються використовувані в картриджі кольору і знаходиться отвір для заправки. Чорнило бувають:

 • з пігментного базою;
 • сублімаційні;
 • розчиняються з водою;
 • на основі розчинників (екосольвентні).

Заправка картриджів Київ

Оскільки пігмент - витратний матеріал в техніці такого роду, їх заповнення неможливо обійти стороною. Самостійна заправка картриджа Можуть виникнути труднощі зі, навіть для людини з досвідом, так як конфігурація девайсів може бути різною, тому краще звертатися в сервісний центр, щоб процедуру проводив майстер. Таким чином вона пройде з гарантією, що робота якісна. Витрата різних кольорів при друку відрізняється, затребуваність і частота використання одних є вище інших. Наприклад, чорний колір завжди витрачається швидше за інших. Але зараз немає необхідності в заміні всього одночасно, тому що виробники стали відокремлювати систему картриджів від контейнерів для фарби. У спеціалізованих сервісах, в свою чергу, стала доступна не тільки повна заміна, але і заправка картриджів в залежності від необхідності, тобто контейнерів по-окремо.

Заправка картриджів принтера

Заправка лазерного принтера і струменевого проводиться зі стандартним набором кольорів: чорний тонер, чорнило (ч / б) або CMYK для кольорових (абревіатура для колірної схеми з слів Cyan, Magenta, Yellow, BlacK, що складається з відповідних кольорів: блакитного, пурпурного, жовтого і чорного). Це база для змішування і отримання будь-яких інших кольорів і відтінків. У більш професійних і дорогих моделях може бути присутнім 4-8 квітів. Послуги заправки зараз набагато популярніше заміни. Причина очевидна - ціна. Але виробників не влаштовує, що користувачі намагаються усунути проблему недорого, тому на картриджах принтерів з'явилися чіпи. Вони покликані обчислювати кількість надрукованих аркушів і коли набирається максимальне доступне значення, чіп блокує картридж, а пристрій видає повідомлення про закінчення фарби, хоча його може бути ще досить. Щоб обійти цей неприємний момент, потрібно заправити картридж з расчіповкой. В такому випадку чіп ставитися новий, перепрошивати або змінювати налаштування меню і показники лічильника скидаються. Для зручності клієнтів майстра можна замовити з виїздом на будинок. Перед вибором сервісу рекомендується вивчити ціни, відгуки про те, де процедура найшвидша і найкраща кваліфікація співробітників. Онлайн за запитом «заправка картриджів» доступна інформація про те, де найближча точка і яка там вартість. Також варто поцікавитися про оплату по безналу і за готівку.

Виконуємо доставку по всіх районах Києва і метро

Заправка картриджів: відповіді на найбільш поширені питання
Заправка картриджів де замовити?

Заправка картриджів в сервісному центрі Citrin за адресою Київ, вул. Оранжерейна 3

Заправка картриджів яка вартість послуги?

Заправка картриджів ціна в сервісному центрі Citrin від 133 грн. до 517 грн.

Які способи оплати?

Оплатити за послугу Заправка картриджів можна готівкою, а також за безготівковим розрахунком.

Яка гарантія на послуги?

Заправка картриджів з гарантією, більш детально по телефону (063) 236-02-08

Заправка картриджів цiна

Товар Цiна
Заправка картриджа 013R00601 Xerox WorkCentre pe120 + чип 133 грн.
Заправка картриджа 013R00606 Xerox WorkCentre pe120 + чип 142 грн.
Заправка картриджа 92295A (95A) HP LaserJet II, IID, III, IIID 142 грн.
Заправка картриджа C3903A (03A) HP LaserJet 5MP, 5P, 6MP, 6P 142 грн.
Заправка картриджа ML-D3050A Samsung ML-3050, ML-3051 + чип 142 грн.