ru ua

Заправка картриджів

Коли принтер перестав друкувати і щоб не купувати новий картридж існує послуга заправки картріджів в Києві для лазерних принтерів. Хороший спосіб за недорогою ціною отримати хорошу якість друку. Тому для власників принтерів завжди є вибір, коли закінчується тонер:

 • купити новий картридж
 • заправити оригінальний картридж

У чому переваги заправки картриджа в сервісі? Якщо подивитися на вартість нових оригінальних картриджів, то можна побачити, що вона становить більше половини ціни принтера. У таких випадках хочеться заощадити свій бюджет, знайти більш оптимальне рішення. Виходом буде заправка картриджів Київ у фахівців - сервісного центру Цитрин. Звернення в сервіс забезпечить безперебійну роботу друкарського пристрою.

Як показує практика, клієнти не завжди відразу звертатися за послугою заправки. Деякі шукають дешевші аналоги оригінальних картриджів, деякі пробують виконати роботу своїми руками. Чому фахівці не рекомендують самому заправляти картридж? Виконуючи ці дії самостійно, користувач має великий ризик вивести з робочого стану саме друковане пристрій, тоді вартість ремонту, заміни буде значно вищою за ціну заправки. Сам процес досить складний і його повинен виконувати фахівець з досвідом роботи.

Заправка картриджів в Києві з гарантією

Виробники лазерних принтерів, бажаючи більше заробляти на витратних матеріалах не зацікавлені в можливості багаторазової заправки. Переглянувши ціни на оригінальні картриджі в інтернет магазинах, робимо висновок, що їх вартість від 100 грн і вище. При цьому послуга заправки може стояти значно менша за ціну покупки нового. Що собою являє дана послуга? В першу чергу - це хороша альтернатива покупки нового картриджа, а по-друге швидкий спосіб отримати таку ж якість друку за значно меншу ціну.

В інтернеті представлено багато матеріалів по заправці своїми руками, на прикладі відео можна побачити весь процес. З боку буде думка, що це досить простий процес. Однак не завжди виходить зробити правильно без пошкодження принтера. Багато користувачів забувають почистити картридж від залишків, видалити оброблений тонер, просто засипають новий порошок і на цьому завершують процес. В результаті виходять плями під час друку, смужки, утворюється фон.

Як відбувається якісна заправка?

Основна мета надати високу якість друку !. Як виходить якісно виконувати заправку? Прописаних правил немає, самі виробники не особливо вітають такі роботи. Однак наш досвід допоміг сформувати основні етапи, виконання яких дозволяє, гарантує високий рівень заправки картриджа в сервісному центрі з будь-якою формою оплати: по безналу, за готівку. Послідовність дій складається з наступних етапів:

 • діагностика і пробна друк тестової сторінки
 • розбирання картриджі без пошкоджень
 • очищення від відпрацьованого тонера
 • очищення фотобарабана, леза дозування, ракеля
 • наповнення картриджа тонером
 • мастило, перевірка та збирання картриджа.
 • на останньому етапі виконується друк тестової сторінки та якщо все нормально можна стверджувати, що все зроблено правильно.
 • відновлення картриджа за потребою

В ході друку більшість деталей піддаються зносу, уникнути цього не вийде. Серед найбільш распатроненних проблем варто виділити появу Зарубін на лезі дозування, поява борозен на валу переносу заряду, стирання поверхні фотобарабана. Дефекти в роботі можуть з'явитися через чотири заправки, причина тому - вичерпався ресурс деталей. Залежно від моделі, виробника цей період може бути різним, але всіх він настає. У таких випадках виконують відновлення - ремонт і заправку картриджа. Як зрозуміти несправності картриджа лазерного принтера? Симптоми у всіх пристроїв однакові, визначити їх можна навіть не володіючи спеціальними знаннями. А саме:

 • поява смуг при друку
 • поява точок на аркуші
 • освіту темного фону
 • розпливчасті зображення
 • блідий друк
 • висипається тонер з картриджа
 • з картриджа сиплеться тонер;
 • по краю листа принтер починає мазати

Відновлення картриджа для принтера є цілий комплекс робіт. На початковому етапі проводитися діагностика для визначення несправності, розбирання, чистка, усунення несправності. Тільки після усунення несправності виконується заправка картриджа тонером. Переваги відновлення полягає в можливості за недорого, отримати якість друку не гірше ніж було. Після виконаних робіт сервісний центр надає гарантію.

Заправити картридж будинку або в сервісному центрі?

Серед великого числа власників лазерних принтерів багато хто воліє засипати тонер будинку: самостійно. У чому недолік такого вибору? На перший погляд може здатися, що дешевше заправити самому, хоча економія не така значна. Виконуючи заправку своїми руками, тонер може потрапляти в повітря, потім на одяг, очі, легені. Однозначно - економія на здоров'я, вибір особисто кожного. Протипоказано виконувати заправку картриджа без спеціального одягу, рукавичок, окулярів, респіратора. Наші фахівці не надають послугу з виїздом на будинок - через шкоди здоров'ю. У сервісному центрі спеціально зраділі лабораторії для засипки тонера абсолютно безпечно. Не піддавайтеся ризику, економити пару десятків гривень - звертайтеся до фахівців.

Заправка картриджів недорого за ціною

Вже давно є можливість без проблем заправити картридж в Києві. Різниця надання послуг полягає в якості, вартості. Чому недорого і якісно в нашому сервісному центрі? Чи не є посередниками, більшість оптовиків замовляє послугу саме через нас. Через великих обсягів отримуємо хороші знижки на витратні матеріали, тим самим знижуючи вартість послуг. Завдяки постійному потоку клієнтів, сервісний центр може дозволити висококваліфікованих фахівців. Робота виконується з використанням тільки сучасного обладнання. Завдяки збігу всіх цих факторів, надаємо послуги якісно за доступною ціною. Чому важливо зробити якісно? Потрібно розуміти основні моменти самого процесу. З власного досвіду надаємо основні складові:

 • Кваліфікований фахівець з великим досвідом роботи
 • Якісний матеріал, а саме тонер і сучасне обладнання

В результаті виходить повністю заправлений картридж з нормальною печаткою. Ми настільки впевнені в якості, що завжди надаємо гарантію. Важливо по завершенню перевірити як друкує, в такому випадки не обійтися без власних принтерів різних моделей

За персонал сервісного центру можна сказати одне - фахівці з великим досвідом роботи. Саме такий підхід до персоналу допомагає уникати проблем з картриджами. Чи не ставимо собі за мету економити на витратних матеріалах. Виконуємо закупівлю тільки у перевірених виробників, в якості яких повністю впевнені. Чи не проводимо експериментів, щоб зробити дешевше. Варто звернути увагу, що у нас можна заправити багато моделей ексклюзивних картриджів лазерних принтерів, іноді дуже складно знайти такий сервісний центр в Києві. Наша команда по праву займає лідируючі позиції в цій сфері протягом останніх років.

Скільки це займає часу? Для прикладу, коли привезли картридж самостійно - все займе за часом до 15 хвилин, якщо потрібно буде відновити картридж - це ще 20 хвилин. Коли виникає необхідність замовити заправку картриджів з доставкою - терміни виконання замовлення будуть становити не більше доби зі зворотним доставкою. Термін виконання може збільшитися в випадки ексклюзивних моделей з нестандартними витратними матеріалами. Для зручності клієнтів оплату можна здійснити готівкою і за безготівковим розрахунком. Замовити заправку картриджів з доставкою по Києву в сервісному центрі цитрин.

Які гарантії отримує клієнт? Для нас дуже важлива репутація і позитивні відгуки, тому завжди надаємо гарантії на послуги.

 • буде використаний лише якісний тонер
 • кількість надрукованих аркушів буде не менше, ніж до цього
 • повна відсутність дефектів друку
 • картридж буде друкувати без дефектів у вигляді смуг, точок і т.д .;

Що робити якщо виникли несправності? Наші фахівці усувати будь-яку проблему, пов'язану з картриджем. Для цього потрібно зберегти чек про оплату і подбати про наявність пломб сервісного центру. Завжди йдемо на зустріч клієнтів і постійно покращуємо якість сервісу

Як відбувається заправка картриджів в сервісному центрі

 • залишаєте заявку через сайт або по телефону
 • до вас приїжджає кур'єр за картриджем
 • після доставки в наш сервісний центр, проводимо діагностику
 • далі проводиться засипка тонера
 • тестування картриджа

упаковка в спеціальну светонепронікающую упаковку (для того щоб уникнути засвічування фотобарабана)

Виконуємо доставку по всіх районах Києва і метро

Заправка картриджів цiна

Товар Цiна
Заправка картриджа 013R00605 Xerox FaxCentre f110 125 грн.
Заправка картриджа 013R00607 Xerox WorkCentre pe114 + предохранитель 125 грн.
Заправка картриджа 013R00608 Xerox FaxCentre f110 125 грн.
Заправка картриджа Brother TN-100 125 грн.
Заправка картриджа Brother TN-1075 125 грн.
Заправка картриджа ML-1210D3 Samsung ML-1010, ML-1020M, ML-1210, ML-1220 125 грн.
Заправка картриджа MLT-D104S (без чипа) Samsung ML-1660, ML-1665, ML-1667, ML-1670, ML-1860, ML-1865, ML-1867, SCX-3200, SCX-3205 (требуется прошивка аппарата) 125 грн.
Заправка картриджа MLT-D106S (без чипа) Samsung ML-2245 (требуется прошивка аппарата) 125 грн.
Заправка картриджа MLT-D109S (без чипа) Samsung SCX-4300 (требуется прошивка аппарата) 125 грн.
Заправка картриджа Samsung ML-1630, ML-D1630A принтер SCX-4500 + чип 125 грн.
Заправка картриджа 013R00601 Xerox WorkCentre pe120 + чип 133 грн.
Заправка картриджа 013R00606 Xerox WorkCentre pe120 + чип 142 грн.
Заправка картриджа 92295A (95A) HP LaserJet II, IID, III, IIID 142 грн.
Заправка картриджа C3903A (03A) HP LaserJet 5MP, 5P, 6MP, 6P 142 грн.
Заправка картриджа ML-D3050A Samsung ML-3050, ML-3051 + чип 142 грн.
Заправка картриджа ML-D3470A Samsung ML-3470, ML-3471 + чип 142 грн.
Заправка картриджа 006R01044 Xerox WorkCentre 315, 415, pro 320, pro 420 150 грн.
Заправка картриджа 106A Black (W1106A) МФУ HP LASER 135A, 135R, 135W, 137FNW 150 грн.
Заправка картриджа CE285A (85A) HP LaserJet Pro P1102, Pro M1132, Pro M1137, Pro M1210 series, Pro M1212 MFP, Pro M1214, Pro M1217 150 грн.
Заправка картриджа Samsung M2070, M2074, M2078 150 грн.
Заправка картриджа ML-D2850B Samsung ML-2850, ML-2851 + чип 158 грн.
Заправка картриджа 006R01278 Xerox WorkCentre 4118 + чип 167 грн.
Заправка картриджа ML-D3050B Samsung ML-3050, ML-3051 + чип 175 грн.
Заправка картриджа MLT-D103L Samsung ML-2545, ML-2950, ML-2955, SCX-4727, SCX-4728, SCX-4729 + чип 175 грн.
Заправка картриджа MLT-D106S Samsung ML-2245 + чип 175 грн.
Заправка картриджів: відповіді на найбільш поширені питання
⭐ Заправка картриджів де замовити?

Заправка картриджів в сервісному центрі Citrin за адресою Київ, вул. Оранжерейна 3

⭐ Заправка картриджів яка вартість послуги?

Заправка картриджів ціна в сервісному центрі Citrin від 125 грн. до 517 грн.

⭐ Які способи оплати?

Оплатити за послугу Заправка картриджів можна готівкою, а також за безготівковим розрахунком.

⭐ Яка гарантія на послуги?

Заправка картриджів з гарантією, більш детально по телефону (044) 338-24-36

Передзвоніть мені