Ремонт БФП

Багатофункціональний пристрій являє собою універсальну офісну техніку, яка під одним корпусом об'єднала відразу кілька функцій. Завдяки цьому, воно здатне друкувати, копіювати, сканувати, відправляти і отримувати факсимільні повідомлення. Від коректного виконання своїх обов'язків апаратом багато в чому залежить успішний день всього офісу.

Багатофункціональний апарат - досить складна система, що вимагає професійного і відповідального підходу при відновленні основних функцій. Ремонт МФУ включає в себе:

Діагностику - з першого погляду неможливо визначити справжню поломку, що послужила до розладу роботи, тому професіонали зобов'язані провести діагностику. Основна мета - виявити вийшли з ладу вузли та спрогнозувати попередні терміни на ремонт МФУ і усунення помилки

Чистку, розбирання, заміну - в більшості випадків, для того щоб визначитися з фронтом робіт, потрібне розбирання корпусу, очищення деталей і проведення огляду на предмет зламаних частин. Співробітники центру проводять аналіз, заміну деталей, складання в первозданний вигляд і здійснюють тестовий запуск, який доводить, що ремонт МФУ пройшов успішно і пристрій повністю справно.

У чому можуть бути проблеми з МФУ?

Найбільш поширеними причинами, які штовхають користувачів в місті Київ на виклик майстра можна назвати:

  • Відмова чорнила надходити в принтер.
  • Неякісна і неадекватна передача кольору, смуги, затемнення, розмазані рядки, подвійна передача зображення або тексту, переривання білим.
  • Відмова від розпізнавання картриджа.
  • Прилад або не може схопити лист, або вистачає відразу кілька, може м'яти їх або не віддавати.
  • Перебіг чорнила.
  • Нехарактерне звучання в процесі виконання команди.
  • Усунення проблем в роботі МФУ

Від характеру поломки залежать не тільки терміни виконання ремонтних операцій, але і їх вартість. Ремонт МФУ може включати в себе переустановку драйверів, що є обов'язковою умовою при незгоді бачити відправлений на друк файл, заправку і перевірку картриджів, що відповідають за якісну і чіткий друк тексту та зображення. Також, питання до чорнильниці можуть виникнути від того, що апарат не розпізнає його, а значить, необхідна чистка контактів або їх оновлення. Такі маніпуляції не віднімають багато часу, коштують недорого, можуть бути оперативно організовано прямо на місці установки приладу.

В інших випадках, можуть знадобитися більш тривалі операції або складний ремонт МФУ з вивезенням в сервісний центр. Наприклад, видача білих аркушів, відсутність захоплення паперу або включення при повністю справних кабелях. Такі розлади вимагають більш ретельного огляду та зміни певних систем всередині техніки, що позначається на тривалості, а також зачіпає такий аспект, як ціна, оскільки придбання запчастин може значно підвищити фінансові розтрати.

Спроба самостійно відремонтувати МФУ може привести до того, що одна несправність підтягне за собою ще пару незначних, що в кінцевому підсумку призведе до повноцінної поломки цілого вузла. Тому, фахівці рекомендують своєчасно замовити послугу в Києві, що стане гарантією чіткої, коректною та довговічної роботи офісного помічника в майбутньому

Доставляємо по всій Україні: Запоріжжя, Рівне, Херсон, Кропивницький, Кам'янець-Подільський, Житомир, Черкаси, Умань, Прилуки, Львів, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Хмельницький, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Одеса, Полтава, Харків, Вінниця, Ужгород, Кривий Ріг, Дніпро, Чернігів, Миколаїв, Суми

Ремонт БФП: відповіді на найбільш поширені питання
Ремонт БФП де замовити?

Ремонт БФП в сервісному центрі Citrin за адресою Київ, вул. Оранжерейна 3

Ремонт БФП яка вартість послуги?

Ремонт БФП ціна в сервісному центрі Citrin від 0 грн. до 280 грн.

Які способи оплати?

Оплатити за послугу Ремонт БФП можна готівкою, а також за безготівковим розрахунком.

Яка гарантія на послуги?

Ремонт БФП з гарантією, більш детально по телефону (044) 338-24-36

Ремонт БФП цiна

Товар Цiна
Діагностика принтера 120 грн.
Чистка принтера 280 грн.