Телефон:

(066) 903-68-63

RUUA

Ремонт БФП


Діагностика принтера
500 грн.
Ремонт БФП Canon i-SENSYS MF237w
500 грн.
Ремонт БФП Canon iR2425/ iR2425i
500 грн.
Чому ми?
Якісно
Тільки якісний тонер.
Швидко
Термін виконання від 1 дня!
Повний сервіс
Від заправки та ремонту до поставки витратних матеріалів!
 

 

Ремонт БФП – робота, яка потребує знань та умінь. Це послуга, яку надають фахівці «Citrin» на високому рівні. До переваг компанії належить професіоналізм, оперативність та якість. Майстри успішно вирішують будь-які завдання та прислухаються до побажань клієнтів. Вартість послуг доступна та залежить від складності. В обов'язковому порядку надається гарантія. Багатофункціональний пристрій тривалий час виконує своє призначення.

Коли виникає потреба звернення до фахівців?

БФП - оргтехніка, що справляється з різними функціями. У ній поєднується принтер, сканер, копіювальний апарат. Це обладнання, яке часто встановлюється в офісах. З його допомогою спрощуються робочі процеси. Коли виникають поломки, співробітники що неспроможні повною мірою виконувати свої обов'язки. Потрібен терміновий ремонт БФП у сервісному центрі. Фахівці діагностують проблему та усувають її.

Є багато ознак, що свідчать про несправність апарату. До них відноситься неякісний друк (розмазані рядки, наявність смуг). Також виникають ситуації, коли не надходить чорнило, не розпізнається картридж, з'являються сторонні звуки. З такими дефектами не можна впоратися самостійно. Слід довірити їх співробітникам компанії Citrin (Київ).

Етапи ремонту БФП

Ремонт МФУ - це комплексний процес, що складається з таких головних етапів:

  • діагностика – виявляються поломки, що призвели до припинення чи погіршення роботи багатофункціонального пристрою;
  • оцінка обсягу завдань та їх складності – прогнозуються терміни та формується ціна;
  • усунення несправностей – виконуються всі маніпуляції, створені задля відновлення нормальної працездатності апарата;
  • тестування – здійснюється пробний запуск, що доводить, що зроблено правильно.

Довіртеся професіоналам

Ремонт БФП недорого - спеціалізація сервісного центру. Все виконується якісно та швидко. Клієнтам не доводиться довго чекати. Є й інші переваги:

  • Професіоналізм – виявляється причина та усувається.
  • Розумна цінова політика – ціна не завищується. Можна ознайомитись із прайсом на сайті.
  • Усунення будь-яких неполадок – майстри чудово знають свою справу. Ремонт лазерних та струменевих принтерів різних виробників.
  • Надійність – надається гарантія. Є впевненість у тому, що обладнання довго функціонуватиме.
  • Стислі терміни – ремонт здійснюється у період, обумовлений з клієнтом. За наявності запасних частин швидше, а за відсутності потрібно трохи почекати.

Якщо є проблема, зверніться до «Citrin» відразу. Професіонали виконують дії будь-якої складності, керуючись власним досвідом та знаннями. Ремонт МФУ можливий на місці або у сервісному центрі. Це від характеру несправності.

Компанія знаходиться у Києві та забезпечує доставку по Україні. Ціна невисока, а якість відповідає очікуванням. Можна скористатися професійною допомогою та відновити нормальну роботу пристрою

Доставляємо по всій Україні: Запоріжжя, Рівне, Херсон, Кропивницький, Кам'янець-Подільський, Житомир, Черкаси, Умань, Прилуки, Львів, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Хмельницький, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Одеса, Полтава, Харків, Вінниця, Ужгород, Кривий Ріг, Дніпро, Чернігів, Миколаїв, Суми