Телефон:

(066) 903-68-63

RUUA

Картриджі для принтерів


Чому ми?
Якісно
Тільки якісний тонер.
Швидко
Термін виконання від 1 дня!
Повний сервіс
Від заправки та ремонту до поставки витратних матеріалів!
 

 

Активні користувачі оргтехнікою не завжди встигають вчасно змінити картридж. Це призводить до того, що в якийсь момент життєдіяльність офісу різко припиняється і постає гостре питання про необхідність термінового вирішення проблеми – придбання витратних елементів. Як це зробити правильно?

Види картриджів для принтерів

Картриджі для лазерних принтерів поділяються на три основні види:

  • Оригінал – картриджі лазерні, що вибираються за брендом апарату, оскільки це гарантує сумісність та 100% ефективність роботи.
  • Сумісні - вироблені сторонніми фірмами, що значно знижує цінник, позначається на якісних характеристиках.
  • Відновлений – ліцензійний картридж для лазерного принтера, заправлений свіжим чорнилом та тонером для продовження терміну служби.

Ціна складової стає стоп-фактором для багатьох власників друкарського обладнання, але економія на подібних товарах може вивести з ладу весь пристрій.

Купити картридж для лазерного принтера

Для того, щоб дізнатися, чи потребує картридж для лазерного принтера заміни особливу увагу варто звернути на якість друку. Це є основним критерієм. Біла смуга посеред рядка або зображення більше не змусить сумніватися в тому, що тонер і чорнило всередині знаходяться під кінець. Для продовження служби, лазерні картриджі можна витягнути і трохи струсити, розподіливши, таким чином, залишки матеріалу всередині елемента. Певні моделі оснащені спеціальним чіпом, завдання якого вчасно зреагувати на закінчення рідини всередині та повідомити про це користувача. Залежно від фірми, чіп здатний лише повідомляти або заблокувати техніку.

Ця функція допоможе вчасно помітити проблему та купити недорого новий розхідник. Компанії винайшли шестірню, яка при встановленні активізує стартовий стан і в міру використання обертається. Щойно деталь здійснить розворот на 360 градусів, картриджі для лазерних принтерів закінчуються.

Правильний вибір картриджа

Як вибрати картриджі для лазерних принтерів у місті Київ? Для того, щоб друк завжди залишався на високому рівні, рекомендується віддавати перевагу оригінальним запчастинам. Ціни на них трохи вищі, ніж на замінники чи відновлені. Але придбання нового надійного чорнильниці дешевше, ніж ремонт техніки або оновлення пристрою. Критерії вибору:

  • Бренд.
  • Вартість.
  • Наявність офіційно оформленої гарантії.

Вся справа в тому, що в процесі експлуатації функціональні частини істотно зношуються, що неминуче спричинить те, що запчастина все ж таки вийде з ладу і зупинить користування на невизначений час. Купити з доставкою оригінальні товари з гарантією чіткого друку та довгострокового використання значно вигідніше та простіше, ніж займатися відновленням на короткочасний термін, що може призвести до більш серйозних поломок.

Фахівці у Києві рекомендують не економити та не купувати дешеві матеріали. Підроблені лазерні картриджі здатні спровокувати збої в роботі і стати причиною дорогого ремонту апаратури. Виключно виробник може гарантувати працездатність та ефективність друкарського обладнання. Доставка по Київській області: Вишневе, Бровари, Біла Церква, Кагарлик, Васильків, Тараща, Тетіїв, Боярка, Богуслав, Обухів, Переяслав, Бориспіль, Вишгород, Миронівка, Буча, Ірпінь. По Україні: Дніпро, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Суми, Полтава, Львів, Одеса, Житомир, Харків.