Заправка картриджів Brother

Якість заправки картриджа Brother в Києві безпосередньо впливає на роботу принтера, і в випадки не якісного виконання робіт може призвести до несправності. З огляду на те, що необхідність заправки виникає неодноразово - правильним рішенням буде знайти надійний сервісний центр в Києві, який зможе на постійній основі виконувати заправку картриджів Бразер. Слід зазначити, що ціна послуги має значення другорядне, не слід гнатися за ціною недорого, як правило при цьому майстри без досвіду неякісно розбирають корпус картриджа, заправляють низькоякісним тонером значно скорочує ресурс всіх валів друкарської техніки, не завжди при необхідності змінюють, а якщо і змінюють фотобарабан, лезо очистки, дозуюче лезо, зарядний ролик, магнітний вал то ставлять їх дешеві аналоги.

Також не миють вали, які не змащують втулки, не очищують бункер для відпрацьованого тонера. Це на пряму впливає на якість друку, на ресурс картриджа Brother і самого принтера. Наприклад, якщо є вироблення на фотобарабані то багато тонера картридж сипле в відстійник, при зношених лезах засинає принтер тонером, якщо не прошитий чіп на деяких картриджах Brother то при наявності тонера друкувати він не буде. Процес заправки картриджів Brother не є простим, як здається на перший погляд. Тільки спеціалізовані сервісні центри в Києві, які мають відповідне обладнання здатні здійснювати її на найвищому рівні. При заправці картриджів наші інженери використовують кращі тонери. При заправці картриджа Brother його обов'язково чистять Тонерний пилососом, очищають бункер для відпрацьованого тонера, миють вали і ролики ізопропіловий спирт, змащують втулки спеціальними маслами і струмопровідними мастилами.

При виявленні деталей вимагають заміни - пропонуємо їх аналоги кращої якості, які мають ресурс близький до оригіналу. При необхідності перепрошиваються або замінюються чіпи. У деяких моделях Brother прошиваються самі апарати. На всі роботи по заправці картриджів надається гарантія.

Заправка картриджів Brother: відповіді на найбільш поширені питання
Заправка картриджів Brother де замовити?

Заправка картриджів Brother в сервісному центрі Citrin за адресою Київ, вул. Оранжерейна 3

Заправка картриджів Brother яка вартість послуги?

Заправка картриджів Brother ціна в сервісному центрі Citrin від 125 грн. до 397 грн.

Які способи оплати?

Оплатити за послугу Заправка картриджів Brother можна готівкою, а також за безготівковим розрахунком.

Яка гарантія на послуги?

Заправка картриджів Brother з гарантією, більш детально по телефону (044) 338-24-36

Заправка картриджів Brother цiна

Товар Цiна
Заправка картриджа Brother TN-200 125 грн.
Заправка картриджа Brother TN-2080 125 грн.
Заправка картриджа Brother TN-2085 125 грн.
Заправка картриджа Brother TN-2090 125 грн.
Заправка картриджа Brother TN-2135 125 грн.