Телефон:

(066) 903-68-63

RUUA

Заправка картриджів Вишгород

Оргтехніка в офісному приміщенні вимагає постійної уваги і допомоги з боку фахівців. Найчастіше це пов'язано з відсутністю тонера і відмовою принтера від якісного друку необхідних документів. В такому випадку, існує три варіанти вирішення питання: покупка нового картриджа, самостійна заправка, і замовити виїзд майстра. Сервісний центр цитрин настійно рекомендує віддавати перевагу саме третім варіантом і на те існує цілий ряд причин.

Які переваги заправки картріджів в Вишгороді?

Чому варто заправляти, а не купувати нову складову? Відповідь має кілька пунктів:

  • Фінансова економія - ціна нового елемента становить, мало не половину вартості всього принтера. І це саме ті витрати, які забезпечують виробникам основний прибуток. Виготовляючи одноразові картриджі, фірма практично змушує користувача відправлятися на пошуки нової оригінальної запчастини.
  • Якість друку - заправка картриджа в місті Вишгород, як і в будь-якому іншому місті країни, чревата самостійним втручанням майже зі 100% негативним результатом. Через незнання і недосвідченість, користувачі заправляють принтер неякісним тонером, з допущенням помилок у процедурі, що неминуче призводить до різних дефектів у пресі і піднімає ціни на ремонт.
  • Економія часу - заміна вимагає жертв у вигляді часу. Поїздки по магазинах у пошуках відповідного елемента забирає часом не один день. Заправка в місті Вишгород гарантує проведення всього процесу недорого і швидко (максимум 20 хвилин). Додатково до основного завдання, фахівець проведе діагностику. Адже не завжди відсутність тонера стає єдиною причиною порушень коректної роботи техніки, а значить, може знадобитися прошивка обладнання.

Види принтерів і відмінності заправки

Заправка картриджа, як струменевого принтера, так і лазерного принтера, в місті Вишгород відрізняється за технологією. Існує різниця між принципами роботи цих двох пристроїв, а значить, і заміна тонера теж вимагає особливої ​​уваги в кожному індивідуальному випадку. Заправити струменевий принтер чорним тонером завжди набагато легше, ніж кольоровим.

У чому складність заправки кольорового картриджа? У тому, що майстру необхідно дістатися до відповідного отвору в картриджі і акуратно залити тонер, що не переплутавши при цьому розкладку кольорів. А також постійно пам'ятаючи про такий нюанс, як кількість необхідного матеріалу і сумісність чорнила.

У чому особливості заправки лазерних принтерів? Заправка супроводжується додатковим оглядом і очищенням всіх складових всередині елемента. При виконанні операції фахівцем, вся процедура відбувається за допомогою спеціальних інструментів, не поспішаючи і з чітким дотриманням алгоритму дій. Особливу увагу варто звернути на якість матеріалів. Найкраще використовувати фірмовий тонер (порошок).

Яка вартість заправки картриджа в Вишгороді?

У нашому сервісному центрі фахівці якісно і недорого здійснюють заправку картриджів для таких принтерів і МФУ, як:

  • Samsung
  • HP
  • Canon
  • Brother
  • Xerox
  • Panasonic

Чому обирають заправку картриджа в сервісному центрі Цитрин?

Тому що центр не є посередником, а через співпрацю безпосередньо з постачальниками витратних матеріалів, а значить, отримуємо великі знижки, що призводить до справедливого ціноутворення на послуги. У нашому штаті значаться професійні співробітники, які працюють, застосовуючи виключно сучасне обладнання.

Для того, щоб підтвердити власні заяви, ми надаємо офіційну гарантію на послуги. Ми не намагаємося заощадити, і закуповуємо витратні матеріали підтвердженого відповідними сертифікатами якості. Сервісний центр Цитрин надає можливість замовити заправку картриджа і додатково оформити заявку на доставку справного елемента.

Заправка картриджів: відповіді на найбільш поширені питання
Заправка картриджів де замовити?

Заправка картриджів в сервісному центрі Citrin за адресою Київ, вул. Оранжерейна 3

Заправка картриджів яка вартість послуги?

Заправка картриджів ціна в сервісному центрі Citrin від 250 грн. до 3900 грн.

Чому ми?
Якісно
Тільки якісний тонер.
Швидко
Термін виконання від 1 дня!
Повний сервіс
Від заправки та ремонту до поставки витратних матеріалів!