Телефон:

(066) 903-68-63

RUUA

Заправка картриджів КПІ

Потрібна заправка картриджів на КПІ? З радістю повідомляємо Вам, зараз Ви переглядаєте сторінку спеціалізованого сервісного центру Citrin, основною спеціалізацією якого є заправка картриджів КПІ метро політехнічного інституту. Кожен день ми обслуговуємо велику кількість приватних та корпоративних клієнтів при цьому якість обслуговування та надання послуг тримаємо на висоті. Підтвердження тому велика кількість позитивних відгуків в інтернеті в тому числі і на різних форумах. Щоб заправити картридж для принтера КПІ Політех в Києві необхідно просто оформити заявку на нашому офіційному сайті або зв'язатися з фахівцем за вказаними номерами телефонів.

Цінова політика на послуги сервісного центру завжди залишається нижче пропозицій конкурентів. Вартість для кожної моделі пристрою різьблена, але при цьому доступна для кожного. Будь-який спосіб оплати дає можливість обслуговувати комерційні організації за безготівковим розрахунком і приватних клієнтів за готівку або оплатою картою.

Майстри сервісного центру КПІ політехнічного інституту мають високий рівень підготовки і великим досвідом, що дозволяє оперативно вирішувати проблеми клієнта без втрати якості.

Які етапи виконання замовлення?

Процес заправки картриджів КПІ метро політехнічного інституту складається з декількох етапів:

  • попередня діагностика
  • Чистка від залишків тонера і пилу
  • Заправка картриджа оригінальним тонером
  • Усунення несправностей при їх наявності
  • Тестування і перевірка якості
  • Доставка картриджа клієнту

Якісна заправка картриджів КПІ політехнічного інституту

Виробника сучасних пристроїв властиво ставити блокування від повторної заправки, так званий чіп безпеки. Щоб розблокувати картридж або принтер - виконується прошивка принтера фахівцями. Звичайно, дану процедуру можна зробити самостійно, але як показує практика, з великою ймовірністю можливе виникнення проблем в нормальній роботі самого пристрою. Тому рекомендуємо звертатися до фахівців в даному напрямку.\

У чому особливість обслуговування в сервісі Citrin? Для зручності, надається послуга доставки кур'єром. Вам самостійно не доведеться привозити картридж, кар'єр забере його і доставить в зручний для вас час на будинок або в офіс

Заправка картриджів: відповіді на найбільш поширені питання
Заправка картриджів де замовити?

Заправка картриджів в сервісному центрі Citrin за адресою Київ, вул. Оранжерейна 3

Заправка картриджів яка вартість послуги?

Заправка картриджів ціна в сервісному центрі Citrin від 250 грн. до 3900 грн.

Чому ми?
Якісно
Тільки якісний тонер.
Швидко
Термін виконання від 1 дня!
Повний сервіс
Від заправки та ремонту до поставки витратних матеріалів!