Телефон:

(066) 903-68-63

RUUA

Відеоспостереження для будинку

Хочете встановити відеоспостереження для будинку? Давайте розберемо яке є відеоспостереження для будинку з внутрішньої і зовнішньої установкою. На сьогодні в Україні система відеоспостереження вважається ефективним інструментом безпеки. Всі моделі представлені на ринку поділяють на три ключових категорії:

  • Аналогові.
  • Комбіновані.
  • Цифрові.

Цифрові камери - сучасні рішення, вони вільно підключаються до комп'ютера та інтернета. Обходяться такі системи дорожче аналогових різновидів. Їх відрізняють невеликі розміри, якісне зображення і підключення через стандартизовані інтерфейси.

Комбіновані системи відеоспостереження надають можливість підключення різних типів камер. Комбінована система вирішує різні цілі: записувати те, що відбувається, розпізнавати номери транспортних засобів та особи. Виконує необхідні функції в системах безпеки.

До переваг аналогових систем можна віднести демократичну вартість і високу стабільність сигналу. Недоліки полягають в громіздкості, значному споживанні енергії.

Готові комплекти відеоспостереження для самостійної установки можна купити в Києві. Такі системи мають в комплекті камери відеоспостереження, відеореєстратори, кабель, кронштейни та сервери.

Установка відеокамер та інших модулів обговорюється з замовником. При відборі до уваги приймаються габарити будівлі або території, які потрібно убезпечити, індивідуальні побажання замовника. Професіонали можуть змонтувати відеоспостереження на будь-якому об'єкті.

Чому ми?
Якісно
Тільки якісний тонер.
Швидко
Термін виконання від 1 дня!
Повний сервіс
Від заправки та ремонту до поставки витратних матеріалів!