Телефон:

(066) 903-68-63

RUUA

Ремонт принтерів Вишгород

Техніка в офісі повинна забезпечувати безперебійну роботу тривалий час. Але після закінчення певного терміну будь-який механізм починає давати збої, відмовлятися коректно виконувати поставлені завдання. Ремонт принтерів найбільш поширена послуга, яку замовляють найчастіше. Наш сервісний центр в місті Вишгород надає весь спектр необхідних ремонтних операцій по відновленню функціонування за розумними цінами із застосуванням професійного обладнання.

Які можуть бути несправності принтера?

Майстри сервісних центрів справляються з неполадками різного ступеня тяжкості. Які несправності відносяться до поширеним? Цей список включає:

 • Відмова вибирати користувача персональним комп'ютером.
 • Відмова від виявлення МФУ картриджа.
 • Систематичне повідомлення про застрягання.
 • Повідомлення про існування помилки.
 • Відмова від захвату паперу.
 • Захоплення кількох аркушів.
 • Зім'ята папір на виході.
 • Присутність нехарактерних звуків.
 • Дефекти друку.

Ціна на виконані роботи залежить від трудовитрат, витраченого часу, витратних матеріалів. Як відбувається процедура ремонту принтера? Це залежить від того, який пристрій (лазерний принтер, струменевий принтер) вимагає втручання з боку майстра. Звичайний алгоритм включає:

Діагностику - на цьому етапі використовується професійне обладнання, за допомогою якого проводиться аналіз працездатності пристрою. Робота, за підсумком якої можна практично з 100% упевненістю поставити «діагноз» і спланувати майбутній ремонт.

Чистку, розбирання - ремонт пристрою швидко провести не можна, попередньо не розкривши корпус і не перебравши кожну деталь. На цьому етапі виявляється не тільки причина поломки, але і формується ціна її усунення.

У тому випадку, якщо багатофункціональний пристрій вийшло з ладу через поломку одного з комплектуючих, її заміна вимагає також проведення такої маніпуляції, як прошивка, після якої всі системи входять до ладу і принтер відновлює безпомилкову роботу.

Яка ціна на ремонт принтера в Вишгороді?

Ціни на ремонт неможливо встановити, чи не провівши обстеження пристрій в індивідуальному порядку. Існує кілька факторів, що впливають на оцінку, серед яких:

Ціна ремонту різних видів принтерів відрізняється на увазі особливостей внутрішнього устрою.

Попередньо можна сказати, що робота обійдеться недорого тільки після проведення діагностичних процедур.

Чітке уявлення про витрати виводиться після складання калькуляції на необхідну заміну вийшли з ладу запчастин.

Ремонт принтера в сервісному центрі Цитрин Вишгород

Компанія Цитрин проводить ремонт принтерів незалежно від фірми виробника. Замовити виїзд майстра в місті Вижгород можна для таких пристроїв як:

 • Samsung;
 • HP;
 • Canon;
 • Brother;
 • Xerox;
 • Panasonic;

У нашому центрі кожен клієнт може скористатися послугою, яка дозволяє провести терміновий ремонт пристрою з викликом майстра на місце події.

Які вигоди пропонує сервісний центр в Вишгороді?

Діє гнучка система знижок для корпоративних клієнтів, юридичних осіб. Згідно з правилами обслуговування пристроїв, необхідна частота проведення профілактики становить один раз в квартал. Надаємо послугу не тільки ремонту, але і обслуговування офісної техніки для запобігання і усунення незначних поломок в процесі експлуатації. У місті Вишгород, як і по всій території України, можна скласти офіційний договір з нашою компанією на надання відповідних послуг.

Ремонтний центр Цитрин - компанія, де працюють виключно професіонали, зібрано найсучасніше обладнання, а також важливий і компетентний персонал. До переваг співпраці можна віднести прийнятні ціни, якісні, фірмові матеріали, доставка, швидкість і якість виконання робіт, на які, до речі, діє гарантія.

Чому ми?
Якісно
Тільки якісний тонер.
Швидко
Термін виконання від 1 дня!
Повний сервіс
Від заправки та ремонту до поставки витратних матеріалів!