ru ua

Где заправить картридж для принтера в Києві?

Наш сервісний центр встановив високі стандарти якості в ролі досвідченого і надійного партнера. Професійне обслуговування картриджів для еталонного друку і продовження терміну їх експлуатації є основою нашої співпраці з клієнтами. Кожен заправлений картридж в Києві вносить свою частку в збереження навколишнього середовища і економить використання нафтопродуктів.
 
Ми розуміємо, що картридж має друкувати якісно, ​​тому весь наш досвід і десятки тисяч заправлених нами картриджів дали можливість розробити чіткі прописані алгоритми заправки картріджів в Києві, якими користуються наші інженери для забезпечення відповідності стандартів еталона і задоволення ваших потреб.
 
Наша компанія спільно доклала багато зусиль для створення і впровадження спеціальної витяжної шафи, яка дозволяє в умовах очищення картриджа блокувати дифузію дрібнодисперсних частинок тонера.
 
Устаткування для заправки картріджів в сервісному центрі
Саме тому ми рекомендуємо віддавати перевагу заправці картриджів саме в наших лабораторіях, оснащені спеціалізованим даними обладнанням - витяжними шафами і Тонерний пилососами. Ми дбаємо про здоров'я наших і ваших співробітників.
 
Для тестування картриджів в лабораторії використовуються принтери базових моделей, які вирішуються реалізувати контролю. Кожен картридж має присвоєний унікальний код, який вноситься в програму і дає можливість проаналізувати історію його обслуговування кількість циклів друку.
 
Наш сервісний центр Цитрин в Києві займається ремонтом і профілактикою лазерних і матричних принтерів, копіювальних апаратів, багатофункціональних пристроїв, факсів. Наші інженери користуються розробленими алгоритмами діагностики і ремонту техніки.
 
Наявність великих складських запасів дозволяє оперативно проводити стандартні операції по заміні термоплівок, гумових валів, термоелементів, валиків протягування паперу, термопасти. Для ремонту підвищеної складності, для ексклюзивних апаратів, для заміни ключових вузлів у нас є рішення - напрацьовані прямі поставки з Європи, прямо мінімізують вартість даних робіт.
 
В процесі експлуатації принтери і копіювальних апарати вимагають проведення планових профілактичних робіт, під час яких проводиться очищення від паперового пилу, залишків тонера, змащуються основні вузли апарату, діагностується якісний стан комплектуючих. Ця процедура необхідна для тривалої і надійної роботи техніки.
 
Всі ці напрацювання дозволяють розробити унікальні системи обслуговування для кожного клієнта в Києві і знайти рішення для будь-яких поставлених завдань із збереженням рівня преміум - якості. Крім того, навіть якщо Ви зараз співпрацюєте з іншими фірмами, які займаються заправкою картриджів, ми пропонуємо поставити нас "в резерв" для вирішення форс-мажорних питань і завдань, з якими вони не справляються. Спробуйте і переконайтеся в ефективності наших напрацювань!
Передзвоніть мені