ru ua

Где заправить картридж для лазерного принтера?

Вже давно не секрет, що заправка картриджів - це друга молодість лазерного принтера. Заправка картриджів лазерних принтерів дозволяє значно зменшити вартість друку, так як дешевше покупки нових оригінальних картриджів. Сама по собі заправка картриджів не надто складна процедура, але вимагає від людини деяких знань і досвіду, щоб робити це правильно і якісно. Ми можемо з упевненістю заявити, що володіємо всім необхідним, щоб клієнт залишився максимально задоволений від виконаної роботи. На кожному кроці можна побачити оголошення "Заправка картриджів для лазерних принтерів в Києві" або "Якісна заправка картриджів". Але чи дійсно ці послуги якісні? У домашніх умовах процедуру заправки лазерного картриджа не завжди зручно та й не рекомендується робити, так як некваліфікована заправка картриджів може призвести не тільки до псування самого картриджа, але і поломки принтера, а також завдати шкоди здоров'ю, від ігноруванням засобами захисту органів дихання від тонерного порошку .

Якщо все ж зважилися на це, і заправили або відновили картридж самостійно, але не отримали належного результату (блідий друк, сторонні звуки в картриджі тощо) або Вам виконали заправку але зробили це неякісно, ​​фахівці сервісного центру Цінтрін в Києві запропонувати послугу ремонт картриджів, в процесі якої ми усунемо всі дефекти друку і неполадки з картриджем.

Послуги по заправці картриджів коштують недорого за ціною, тому більшість людей, як правило, звертається в спеціалізовані сервісні центри столиці України.

Якісна заправка картриджів лазерних принтерів

Тепер зовсім немає необхідності шукати сервісні центри по заправці картриджів. Кур'єр сам до вас приїде і візьме їх на заправку! Немає потреби замовляти доставку окремо. Але ж часом плата за неї досягає 20-30 грн. Обидві ці послуги вже входять у вартість обслуговування, а значить безкоштовні! Якщо картридж вже неодноразово заправлявся і якість друку погане (як правило, з'являються чорні смуги з боків аркуша), не поспішайте викидати його. Відновимо картридж заміною фотобарабана (drum, OPC) і вала первинного заряду, а потім його знову можна буде заправити багаторазово!

У вартість роботи по заправці картриджів включено:

  • доставка кур'єром в сервісний центр;
  • робота з картриджем (заправка або відновлення)
  • доставка коліенту:
  • гарантія.

На виконану роботу з картриджем (заправка або відновлення) надається гарантія до вичерпання їм заправного ресурсу (закінчення тонера). Ми завжди відкриті вислухати конструктивну критику, побажання та пропозиції.

Передзвоніть мені