ru ua

Заправка картриджів в центрі Києва

Шукайте де заправити картридж в центрі Києва? Значить наше пропозиції буде особливо актуальним для Вас. Якісна заправка картриджів в Сервісному центрі Citrin Київ дозволить оперативно вирішити виниклі проблеми. Наш кур'єр приїжджає в офіс в центрі Києва і забирає картриджі, не потрібно самому нікуди їхати, служба доставки завжди працює швидко і злагоджено. У випадки, коли встановлені чіпи блокування, виконаємо прошивку принтера і пристрій можна буде неодноразово заправляти тонером. Потрібна консультація? Наші майстри кваліфіковано дадуть відповіді на будь-які питання, пов'язані з ремонтом і заправкою.
 
Досвід роботи фахівців сервісного центру дозволяє вирішити практично будь-яку, проблему, пов'язану з принтером. До нас звертаються не тільки з-за високого професіоналізму, а й низьких цін на послуги і гарантію на виконані работи.Визвать кур'єра в центр? Не проблема, приїде кур'єр в центр Києві в зазначений час і картридж буде оперативно заправлений. Послуги для будь-якого типу пристрою:
  • Samsung
  • Canon
  • HP
  • Xerox
Заправка картриджів в центрі Києва за доступними цінами
Зручний спосіб заявки на сайті максимально спрощує процес замовлення послуги. Менеджер зв'язується і уточнює всі деталі. Яка вартість заправки картриджа для принтера в центрі Києва? Зверніть увагу в ціну вже включено всі витратні матеріали та тонер. Ми знаємо, що таке оперативне виконання замовлення, особливо коли для клієнта потрібно терміново. Основне завдання нашого сервісу - виділятися серед конкурентів, особливо в центрі Києва. Тому постійно працюємо над підвищенням рівня сервісу і лояльності клієнтів. Завжди робимо акцент на основні переваги:
  • Доступну вартість послуг
  • якісне обслуговування
  • Повний комплекс робіт по заправці картриджа
  • Оперативна доставка
  • Гарантія
Тільки оригінальні витратні матеріали
Після заправки у нас, можете бути впевнені, що картридж буде друкувати не гірше нового. Варто чіп безпеки на пристрої? Виконаємо прошивку принтера в центрі і знову будете користуватися тим же картриджем. По завершенню робіт, в обов'язковому порядку виконується тестова друк.
Заправка картриджів: відповіді на найбільш поширені питання
⭐ Заправка картриджів де замовити?

Заправка картриджів в сервісному центрі Citrin за адресою Київ, вул. Оранжерейна 3

⭐ Заправка картриджів яка вартість послуги?

Заправка картриджів ціна в сервісному центрі Citrin від 125 грн. до 517 грн.

⭐ Які способи оплати?

Оплатити за послугу Заправка картриджів можна готівкою, а також за безготівковим розрахунком.

⭐ Яка гарантія на послуги?

Заправка картриджів з гарантією, більш детально по телефону (044) 338-24-36

Передзвоніть мені