ru ua

Переваги ремонту принтерів в сервісному центрі

Ремонт і технічне обслуговування техніки, в більшості випадків, що відбуваються в приміщенні сервісного центру Цитрин в Києві. Ще на початку нашої діяльності ми свідомо відмовилися (за рідкісними винятків) від ремонту техніки за місцем знаходження клієнта, оскільки професійний підхід передбачає наявність «під рукою» всього необхідного обладнання та інструментів, які можуть знадобитися під час надання послуг, що неможливо забезпечити в разі проведення робіт на виїзді. Крім того, ремонт в приміщенні клієнта не сприяє створенню оптимальних умов для нормальної роботи як працівників замовника, так і сервісного інженера.

Умови доставки принтерів і картриджів в сервісний центр

Техніку, що підлягає ремонту / обслуговування, Ви можете передати в наш сервісний центр як особисто, так і шляхом виклику кур'єра - ця послуга є безкоштовною.

Вся техніка, яка надходить до нас, в обов'язковому порядку проходить вхідні діагностику, після чого передається безпосередньо в сервісний центр для ремонту.

Сервісний підрозділ Цитрин укомплектований штатом фахівців з багаторічним досвідом роботи в цій галузі і обладнаний професійним обладнанням.

Для проведення ремонту ми використовуємо запасні частини і матеріали, замовляємо в надійних офіційних постачальників, з якими співпрацюємо вже багато років. На нашому складі завжди в наявності запчастини та матеріали до популярних моделей принтерів, копіювальних апаратів, БФП та іншої оргтехніки, що вимагають регулярної заміни, Процес замовлення необхідних деталей, які в даний момент відсутні на складі, як правило займає від одного до трьох днів. У певних випадках (якщо необхідної запчастини немає на території України і її треба замовляти з-за кордону), термін доставки узгоджується окремо.

Особливості обслуговування в сервісному центрі Цитрин

Відремонтована техніка в обов'язковому порядку проходить вихідне тестування, після чого передається клієнту безпосередньо в нашому сервіс-центрі або безкоштовно доставляється кур'єром за місцем розташуванням замовника.

На всі надані послуги надається гарантія, термін дії якої залежить від характеру виконаних робіт і гарантій виробників, які діють щодо використаних запчастин і матеріалів.

Передзвоніть мені